מסנני קו

תיאור

מסנני קו אלומיניום ופלדת פחמן

מסנני קו אלומיניום ופלדת פחמן נועדו להסיר חלקיקים מוצקים, אבק ושמן. חדרים שבהם מותקנים מדחסים בדרך כלל אינם סטריליים. המדחס שואב את כל האבק שמסביב יחד עם האוויר. למרות שמסנן האוויר קיים במדחס, הוא אינו מסוגל לסנן לחלוטין את כל החלקיקים המוצקים. למשל, בייצור רהיטים, בנוסף לאבק, ישנה כמות גדולה של שבבי עץ שיכולים להיכנס למדחס. יתר על כן, אוויר היניקה נכנס לתא של יחידת המדחס. ואם זה מדחס מוזרק שמן, אז האוויר המזוהם מעורבב עם שמן ולאחר מכן עם עיבוי. כתוצאה מכך, אנו מקבלים תערובת אגרסיבית, אשר מקצרת את חיי הכלים והציוד באופן כללי, מובילה לבלאי מוקדם של הקו הפנאומטי. בהתאם לפרטים של התהליך הטכנולוגי והייצור, השימוש במסנני קו עבור מדחסים הוא תנאי מוקדם לייצור מוצרים איכותיים.

  • טכנולוגיות מתקדמות לניקוי אוויר דחוס
  • עיצוב קומפקטי
  • ירידת לחץ מינימלית
  • שונות רחבה של דרגות טיהור
  • אינדיקציה לזיהום של האלמנט הניתן להחלפה
  • ניקוז עיבוי אוטומטי
  • ציפוי נגד קורוזיה של הגוף

כל מסנן קו מצויד באלמנט מסנן פנימי להחלפה. תקופת החלפת האלמנט היא 4000 שעות, או פעם בשנה, המוקדם מביניהם.

PF-HF

מסננים מסוג יירוט המתאימים לחלקיקים מוצקים ושמנוניים עד 0.1 מיקרון – 0.1 מ"ג/מ"ר (PF) ו-0.01 מיקרון – 0.01 מ"ג/מ" (HF) .

מסננים אלו, תוך שימוש בעקרונות ההשפעה, היירוט וההתלכדות, גורמים לחלקיקי נוזל תת-מיקרוניים החודרים מבפנים דרך האלמנט להתנגש וכך הופכים לטיפות מיקרו גדולות המטפטפות לתחתית בית המסנן.

CF

תהליכים תעשייתיים מסוימים דורשים סילוק אדי שמן וריחות בנוסף לשמן . לצורך כך מסנן הפחם הפעיל, בתהליך ספיחה, מושך את כל הריחות והאדים שנותרו לאחר הוצאת השמן ושומר אותם על פני המולקולות של גרגרי הפחם הפעיל. לכן, יש להציב מסנני PF או HF לפני מסנני .CF

האלמנט מורכב משכבה עבה של פחם פעיל המצופה בציפוי סיבים המוחזק על ידי מעטפת פלדה מתכתית מבפנים ומבחוץ.

דפי מוצר

לפרטים נוספים והצעת מחיר

עוד מוצרים: